Studio Viva

  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

De gasten van Marseilles zijn welkom om bij Studio Viva appartement te logeren. Deze accommodatie bestaat uit 1 slaapkamers, 1 badkamers en een keuken.

De luchthaven Aix les Milles ligt 30 km verderop.

Gelegen op 2 km van het stadscentrum, de woning is slechts 10 minuten rijden van Museum van de Europese en mediterrane beschavingen. Kerk van Saint Vincent de Paul is rond 20 minuten lopen van het gebouw. Als een eetgelegenheid kunnen gasten Chez Charlene en Pizzeria Restaurant Buona Sera kiezen, die op 100 meter van het appartement zijn.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Studio Viva
Appartement Lumineux Et Confortable
Mobiele prijsaanbieding

Appartement Lumineux Et Confortable

8.7
Fantastisch 31 beoordelingen
240 m van de accommodatie
USD 215 USD 194
per nacht
Appartement Gouffe
Mobiele prijsaanbieding

Appartement Gouffe

393 m van de accommodatie
USD 88 USD 79
per nacht
Marseille Centre - Wifi - Lave Et Seche Linge - Calme - Cuisine
Mobiele prijsaanbieding

Marseille Centre - Wifi - Lave Et Seche Linge - Calme - Cuisine

418 m van de accommodatie
USD 199 USD 179
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Aix les Milles
    29 km

    Treinstations

    Saint-Charles train station
    2,3 km

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer1234789309234
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Studio Viva apartment geplaatst?
      Studio Viva apartment is in de wijk Baille-La Timone gelegen, op ongeveer 3,2 km van Museum van de Europese en mediterrane beschavingen.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Studio Viva apartment?
      Populaire plekken in de buurt van Studio Viva apartment zijn onder andere Notre-Dame-de-la-Garde, Museum van de Europese en mediterrane beschavingen, Kerk van Saint Vincent de Paul.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Studio Viva apartment?
      Studio Viva apartment biedt parkeerplaatsen voor de gasten.
    • Welke luchthaven is het dichtst bij Studio Viva apartment?
      Studio Viva apartment is gelegen binnen 30 km van de luchthaven Aix les Milles.
    • Welk openbaar vervoer ligt het dichtst bij het appartement?
      Het dichtstbijzijnde metrostation Baille bevindt zich binnen 350 meter van het appartement.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Chez Charlene en Pizzeria Restaurant Buona Sera restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Hoe groot is Studio Viva apartment?
      Studio Viva apartment heeft een totale oppervlakte van 25 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Aix les Milles
    29 km

    Treinstations

    Saint-Charles train station
    2,3 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Studio Viva

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten